Webseite Design Buch - Web Site Yapma Kitabı

Ich habe dieses Buch in 8 Monaten geschrieben. Dieses Buch enthält ucoz CMS und Webseite erstellen. Mit uCoz CMS Webseite erstellen und designen. Ich habe alles selbs gemacht.

Mein Buch ist kostenpflichtig. Deswegen sollen sie bezahlen. Für das kontakten Sie mit mir bitte! 
Gelişen ve sürekli yenilenen İnternet sistemleri içerisinde web sitelerinin önemi oldukça armış durumdadır. İnternet sitesi hazırlamak için onlarca farklı yöntem ve sistem geliştirilmiştir. Bu sistemlerin öncesinde ki web site yapımının temeline ve bir site yaparken bilinmesi gerekenlerin detayına CMS dünyasının en gelişmişlerinden birisi olan uCoz CMS ile beraber bu kitapta değinilmiştir.
Baştan sonra profesyonel anlamla siteler hazırlamak ve internet dünyasında ön sıraları almak için adımlar, yöntemler ve taktikler verilmiştir. İçerisinde A’dan, Z’ye internet sitesi yapma, tasarlama ve hazırlama üzerine gelişmiş kaynak konumunda özel web tasarım kitabı olarak hazırlanmıştır. Bilinen CMS’lerin dışında özellikle Türkiye’ de henüz hiç bilinmeyen ve neredeyse hiç yok denecek kadar Türkçe kaynağının az bulunduğu uCoz CMS üzerinden web site hazırlama, Web tasarım programlarıyla ve görsel tasarım araçlarıyla çalışma gibi özel konular ele alınmıştır.
Bol görsel ve örneklerle kaleme alınmış kitabın anlatım tarzı yerine göre tekniksel, yerine göre mantıksal ve yerine göre basittir. Teknik bilgilerin yanı sıra genel kullanım ve web tasarımcıların karşılaştığı sorunlar dikkate alınarak kitapta önemli konulara ve anlatımlara yer verilmiştir. Kitabın son bölümünde farklı site hazırlama yöntem araçları ve web temel sözlüğü ile İngilizce temel sözlüğü de verilmiştir. Kitap içerisinde kullanılan terimlerin Türkçe açıklamaları kitabın son bölümünde yer alan “Sözlük” kısmında verilmiştir. Kitap içerisinde ki kavramlar dışında hiçbir alanda kaynak kullanılmamış olup, farklı kaynaklardan görsel veya metinsel alıntı yapılmamıştır.
İnternet siteleri ve site hazırlama konusunda hiçbir bilgisi bulunmayan kişilere yönelik anlatım yapılmıştır. Özgün Türkçe ve genel kullanımda ki birçok kelimenin öz Türkçeleri de verilmiştir. Kitaptaki görseller ve örnekler renkli olarak verilmiş ve özel olarak hazırlanmıştır.
Format
 

Değerlendirme: 5.0/5
Sayaç: 2212/2395 | Ekleyen: jungnet | Etiket: Webseite Buch, CMS Erstellen, ucoz CMS, ucoz, webseite erstellen, CMS Yapma, Web site page, Design Buch
Toplam Görüş: 0
avatar