08:52
Kitap Yazıyorum, Fikir Verin!
Yeni bir kitap yazıyorum, fikirlere ve önerilere muhtacım. Bana fikir verin! Birlikte yeni bilgi camiasına narin dokunuşlar yapalım.
'Aklıma bir şey geldi, keşke bir kitap olsa' mı diyorsunuz?

Öncelikle belirtmeliyim ki, her görüşe ve fikre açık olmama rağmen ben de insanım. Kendime ait bir tarzım ve yapabileceklerim var. Bu yüzden ileteceğiniz tüm görüş ve fikirlerde gözün önünde bulundurmanızı rica ettiğim bazı durumlar olacak. Bunlar, "Nasıl bir fikir versem?" sorusuna yanıt niteliğinde olacaktır. 

Fikir verirken nelere dikkat etmeliyiz?

Dini ve kültürel değerlere hakaret, eleştiri vb. unsur niteliğinde görüş ve fikirleri ne yazık ki, karşılayamayacağım. Ayrıca Türkiye Cumhuriyeti devletimizin değeri onur ve tarihine laf, yakıştırma vb. unsurlara da yer verememekteyim. Bu durumlar göz önünde bulundurularak fikirde bulunulursa çok memnun olurum. 

Fikirlerinizi yorum olarak iletebilirsiniz. İleti, metin, öykü ve resim gibi kitaplarımda yer vermemi istediğiniz eserleriniz için benimle iletişim formu veya mail üzerinden irtibata geçebilirsiniz. 

Şimdiden destek, yorum ve fikirleriniz için teşekkür ederim. 

"Kitap Yazıyorum, Fikir Verin!" başlıklı bu blog yazısı, "11.04.2017" tarihinde "İstanbul" konumunda yazıldı. Bu blog yazısı yazılırken hava durumu dereceydi ve döviz kuru da şeklindeydi.
Yazım günü gelişen olaylar: ""
Kategori: Seyir Defteri | Okunma: 1195 | Ekleyen: jungnet | Etiket: fikir verin, kitap fikirleri, kitap yazacağım | Değerlendirme: 5.0/1
Toplam Görüş: 1
avatar
0
1
Yeni bir kitap, yeni bir akım ve yaşam kalitesinin yükseltilme çabasıdır. İlk fikri sizlerden gelen fırtınalarla atmak ve zamanla gelecek olan görüşler doğrultusunda şekillendirmek istiyorum. Her türlü yorum ve fikre açığım.
Bütün yorum yazan okurlarıma teşekkür ederim.
avatar